O nás

Datum příjezdu:

Datum odjezdu:

Celý život jsme cestovali se sportem po Evropě ale nakonec jsme zakotvili na Božím Daru. Jakub hrával volejbal na profi úrovni a jako volejblista trávil dost času "na handě”. V hantýrce to znamená část hřiště, kde hrával jedno z nejexponovanějších míst.

Stejně exponované jako Boží Dar, kde se celá rodina nakonec usadila. Boží Dar je městečko v srdci Krušných Hor s velkou tradicí, ale zároven překotně se rozvíjející. Zavítat by sem měl každý, kdo má rád v zimě lyže, nebo v létě kolo. Kdo chce chodit po horách, nebo kdo dychtí po prozkoumání památek UNESCO. Náš rodinný pension jsme zde postavili s láskou a snažili jsme se skloubit tradiční architekturu městečka s moderními prvky. Na hosty čeká 6 apartmánů, wellnes, společenská místnost s barem, dětský koutek. O celý pension a vaše pohodlí se stará Katka.

O nás

Katka RyškováKatka Ryšková

Milovnice hor, máma 3 dětí, která dříve pracovala ve filmovém průmyslu nebo ve firmě Ikea a nakonec se rozhodla změnit svůj život a postavit si místo snů na horách. Její tento domeček je. Ona má na starosti vaše pohodlí během návštěvy od předání klíčů až po vyřizení nutné administrativy.

Jakub NovotnýJakub Novotný

Každý dům, a speciáně ten na horách, potřebuje čas od času mužskou ruku. Jakub pochází z Karlovarského kraje, je bývaly reprezentant ČR ve volejbale mužů, několikanásobný mIstr Republiky a nyní jeden z majitelů extraligového volejbalového klubu VK Karlovarsko. Po kariéře si Krušné Hory zamiloval a rozhodl se v kraji zůstat a mnoho svých úspor investovat právě do tohoto domu. On má na starosti aby vše fungovalo tak jak má a jeho fotky z "doby volejbalové” pravděpodobně najdete na stěnách domu.